WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Ben Patael | Sanjar Fayziev | 3-2, - scratch | M25 Nonthaburi | Hard |
STATISTIEKEN
Ben Patael | Sanjar Fayziev | |
1e Service % | 17/31 (55%) | 10/15 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/17 (59%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 2/5 (40%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/15 (60%) | 14/31 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 26/46 (57%) | 20/46 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ben Patael | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ben Patael | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ben Patael | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ben Patael vs. Sanjar Fayziev - onderlinge wedstrijden
29.01.20 | 1e ronde | Ben Patael | Sanjar Fayziev | 3-2, Sanjar Fayziev - scratch | wedstrijd detail | M25 Nonthaburi | Hard |
15.03.19 | Kwartfinale | Sanjar Fayziev | Ben Patael | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | M25+H Kazan | I. hard |
20.02.19 | 1e ronde | Ben Patael | Sanjar Fayziev | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Ben Patael form & Sanjar Fayziev form
Ben Patael - laatste wedstrijden
M15 Raanana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Amit Vales | 7-5, 2-6, - Ben Patael - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Joshua Luck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jonathan Baron | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 1-6, 3-4, - Ben Patael - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Indore - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Yunseok Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Federico Gaio | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-3, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Herzlia - Hard | ||||
14.08.22 Finale | vs. Kazuma Kawachi | 7-62, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Joshua Paris | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Jordan Hasson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Maceo Simpson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kfar - Hard | ||||
06.08.22 Finale | vs. Sahar Simon | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.22 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.22 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.22 2e ronde | vs. Preston Brown | Preston Brown - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Filipe Grebentsov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.07.22 Finale | vs. Rio Noguchi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Sanjar Fayziev - laatste wedstrijden
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Adit Sinha | 6-4, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-75, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Tuncay Duran | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shu Matsuoka | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.12.22 Kwalif. | vs. Aleksandar Mihailovic | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-76, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 7-61, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rosol | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
05.03.22 | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.22 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-71, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-5, 7-69 | wedstrijd detail |