WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Benjamin Bonzi | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-4, 6-2 | M25 Saint | I. hard |
STATISTIEKEN
Benjamin Bonzi | Antoine Cornut-Chauvinc | |
1e Service % | 25/41 (61%) | 36/58 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/58 (48%) | 9/41 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Benjamin Bonzi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-1 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0 | ||
Benjamin Bonzi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Benjamin Bonzi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Benjamin Bonzi | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Benjamin Bonzi vs. Antoine Cornut-Chauvinc - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Benjamin Bonzi | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Saint | I. hard |
Benjamin Bonzi form & Antoine Cornut-Chauvinc form
Benjamin Bonzi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Antoine Cornut-Chauvinc - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
10.10.21 Finale | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.21 Halve finale | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.21 Kwartfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
18.03.21 2e ronde | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.21 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper 2 - I. hard | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.21 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.21 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
21.01.21 2e ronde | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.21 1e ronde | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.21 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail |