WEDSTRIJD
14.04.21 | 1e ronde | Benjamin Bonzi | Goncalo Oliveira | 4-0, - scratch | Belgrade Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Benjamin Bonzi | Goncalo Oliveira | |
1e Service % | 10/13 (77%) | 9/14 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 9/10 (90%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/3 (33%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/14 (64%) | 3/13 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 19/27 (70%) | 8/27 (30%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 |
4 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Benjamin Bonzi vs. Goncalo Oliveira - onderlinge wedstrijden
14.04.21 | 1e ronde | Benjamin Bonzi | Goncalo Oliveira | 4-0, Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | Belgrade Challenger | Clay |
Benjamin Bonzi form & Goncalo Oliveira form
Benjamin Bonzi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Goncalo Oliveira - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-75, 2-3, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Zachary Viiala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Moerani Bouzige | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 3-6, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matteo Lavizzari | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |