WEDSTRIJD
02.09.20 | 1e ronde | Benjamin Bonzi | Roberto Marcora | 7-5, 6-4 | Cordenons Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Benjamin Bonzi | Roberto Marcora | |
1e Service % | 43/76 (57%) | 39/72 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/43 (79%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 17/33 (52%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/72 (44%) | 29/76 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/148 (53%) | 69/148 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Benjamin Bonzi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Benjamin Bonzi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Benjamin Bonzi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Benjamin Bonzi vs. Roberto Marcora - onderlinge wedstrijden
25.09.20 | Kwalif. | Benjamin Bonzi | Roberto Marcora | Roberto Marcora - niet aangetreden | wedstrijd detail | Paris | Clay |
02.09.20 | 1e ronde | Benjamin Bonzi | Roberto Marcora | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Cordenons Challenger | Clay |
14.06.18 | 2e ronde | Roberto Marcora | Benjamin Bonzi | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | Lyon Challenger | Clay |
Benjamin Bonzi form & Roberto Marcora form
Benjamin Bonzi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Roberto Marcora - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
29.06.22 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.10.21 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail |