WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Benjamin Lock | Mukhtar Andu | 6-0, 6-0 | M25+H Abuja | Hard |
STATISTIEKEN
Benjamin Lock | Mukhtar Andu | |
1e Service % | 21/31 (68%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/21 (81%) | 5/18 (28%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/10 (80%) | 5/17 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/35 (71%) | 6/31 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/66 (76%) | 16/66 (24%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
28.07.04, 19 Jaar
28.07.04, 19 Jaar
Benjamin Lock vs. Mukhtar Andu - onderlinge wedstrijden
17.04.19 | 1e ronde | Benjamin Lock | Mukhtar Andu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
10.04.19 | 1e ronde | Benjamin Lock | Mukhtar Andu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
02.10.18 | 1e ronde | Benjamin Lock | Mukhtar Andu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Nigeria F4 | Hard |
Benjamin Lock form & Mukhtar Andu form
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Mukhtar Andu - laatste wedstrijden
M25+H Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Michael-John Every | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Yash Chaurasia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sahej Maker | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
10.10.18 2e ronde | vs. Jack Draper | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 1e ronde | vs. Paul Emmanuel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |