WEDSTRIJD
14.01.22 | 1e ronde | Benjamin Winter Lopez | Jesse De Jager | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Benjamin Winter Lopez | Jesse De Jager | |
1e Service % | 24/37 (65%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/24 (71%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 2/17 (12%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/39 (69%) | 11/37 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
2 | ||
2-0 | Jesse De Jager | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Benjamin Winter Lopez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Jesse De Jager | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Benjamin Winter Lopez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Jesse De Jager | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
05.04.02, 21 Jaar
05.04.02, 21 Jaar
Benjamin Winter Lopez vs. Jesse De Jager - onderlinge wedstrijden
14.01.22 | 1e ronde | Benjamin Winter Lopez | Jesse De Jager | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Benjamin Winter Lopez form & Jesse De Jager form
Benjamin Winter Lopez - laatste wedstrijden
M15 Les - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Jesse De Jager - laatste wedstrijden
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Raquillet | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Linus Videhult | 6-77, 3-4, - Jesse De Jager - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Wallner | 4-5, - Jesse De Jager - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Yeongseok Jeong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 6-2, 2-0, Tomas Lanik - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Mineo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
18.01.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Admir Kalender | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Struk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 5-5, - Jesse De Jager - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Savoldi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Davlianidze | 7-64, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Alex Kuperstein | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |