WEDSTRIJD
21.01.20 | 1e ronde | Benoit Paire | Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 3-6, 6-3, 6-72, 6-0 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Benoit Paire | Cedrik-Marcel Stebe | |
1e Service % | 85/165 (52%) | 93/153 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 61/85 (72%) | 62/93 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 43/80 (54%) | 30/60 (50%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 3/21 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 61/153 (40%) | 61/165 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 165/318 (52%) | 153/318 (48%) |
Dubbele fouten | 12 | 9 |
Aces | 13 | 7 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Benoit Paire vs. Cedrik-Marcel Stebe - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | 1e ronde | Benoit Paire | Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 3-6, 6-3, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Benoit Paire form & Cedrik-Marcel Stebe form
Benoit Paire - laatste wedstrijden
Madrid Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 3-6, 2-4, - Benoit Paire - scratch | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-713, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nuno Borges | 2-4, - Benoit Paire - scratch | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Molcan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Otto Virtanen | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Harold Mayot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Marie | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Maxime Janvier | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 6-77, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Joao Sousa | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Ethan Quinn | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucas Gerch | Lucas Gerch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Darian King | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail |
Cedrik-Marcel Stebe - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
12.10.22 2e ronde | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
04.09.22 Finale | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - scratch | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
17.08.22 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
13.07.22 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.22 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome 1 - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |