WEDSTRIJD
31.08.18 | Kwartfinale | Bernard Tomic | Norbert Gombos | 6-3, 6-4 | Mallorca Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Bernard Tomic | Norbert Gombos | |
1e Service % | 38/68 (56%) | 36/58 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/38 (76%) | 23/36 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/58 (48%) | 25/68 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/126 (56%) | 55/126 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bernard Tomic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bernard Tomic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bernard Tomic | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bernard Tomic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bernard Tomic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bernard Tomic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bernard Tomic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bernard Tomic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bernard Tomic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bernard Tomic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Bernard Tomic vs. Norbert Gombos - onderlinge wedstrijden
31.08.18 | Kwartfinale | Bernard Tomic | Norbert Gombos | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Mallorca Challenger | Hard |
26.06.17 | 1e ronde | Bernard Tomic | Norbert Gombos | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
Bernard Tomic form & Norbert Gombos form
Bernard Tomic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Pablo Masjuan Ginel | 5-7, 0-1, - Bernard Tomic - scratch | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Luca Nardi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Eric Vanshelboim | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 5-7, 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 5-2, Grigoriy Lomakin - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Marat Sharipov (RUS) | - | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 7-64, 6-79 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Shunsuke Mitsui | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail |