WEDSTRIJD
30.09.20 | 2e ronde | Blaz Rola | Andrea Collarini | 6-0, 6-3 | Biella Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Blaz Rola | Andrea Collarini | |
1e Service % | 31/47 (66%) | 31/45 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 13/31 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 15/47 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Blaz Rola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Blaz Rola | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Blaz Rola | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blaz Rola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Blaz Rola | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Blaz Rola vs. Andrea Collarini - onderlinge wedstrijden
10.04.21 | Halve finale | Blaz Rola | Andrea Collarini | 7-63, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | Split 1 | Clay |
30.09.20 | 2e ronde | Blaz Rola | Andrea Collarini | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Biella Challenger | Clay |
06.04.18 | Halve finale | Blaz Rola | Andrea Collarini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Panama City | Clay |
Blaz Rola form & Andrea Collarini form
Blaz Rola - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Andrea Collarini - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |