WEDSTRIJD
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Bogdan Pavel | Egor Matvievici | 6-4, 6-1 | M15 Bucharest | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Moldavië
14.02.97, 27 Jaar
10443 $
14.02.97, 27 Jaar
10443 $
Bogdan Pavel vs. Egor Matvievici - onderlinge wedstrijden
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Bogdan Pavel | Egor Matvievici | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Bucharest | Clay |
Bogdan Pavel form & Egor Matvievici form
Bogdan Pavel - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Eero Vasa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Carnevalle | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Lewie Lane | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 3-0, Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 6-0, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Petr Nesterov | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 7-61, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Calin Manda | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Filiberto Fumagalli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Egor Matvievici - laatste wedstrijden
M15 Kish - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |