WEDSTRIJD
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Bora Sengul | Ray Ho | 6-2, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
30.10.01, 22 Jaar
30.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bora Sengul vs. Ray Ho - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | Kwalif. | Ray Ho | Bora Sengul | 6-2, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Bora Sengul | Ray Ho | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Bora Sengul form & Ray Ho form
Bora Sengul - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Knezevic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 4-0, Vlad Andrei Dumitru - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dron Bajaj | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daiki Yoshimura | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Baris Gulbezer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Harajda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.06.21 Kwalif. | vs. Ray Ho | 2-6, 7-63, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Gabrielli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |
Ray Ho - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 1-4, - Ray Ho - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 7-67, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Luca Castelnuovo | 7-63, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linghao Zhang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toshihide Matsui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
20.08.23 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jiayang Dong | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |