WEDSTRIJD
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Boris Butulija | Dawid Taczala | 6-2, 6-2 | M15 Opava | Carpet |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
30.01.02, 22 Jaar
30.01.02, 22 Jaar
Boris Butulija vs. Dawid Taczala - onderlinge wedstrijden
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Boris Butulija | Dawid Taczala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Opava | Carpet |
Boris Butulija form & Dawid Taczala form
Boris Butulija - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dawid Taczala - laatste wedstrijden
M25 Idanha - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasco Leote Prata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bytom - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hynek Barton | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Krystof Zapsky | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Peter | 7-64, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Max Benaim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Wojciech Medynski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Butulija | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Alessandro Procopio | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Alexey Dubinin | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erko Nigula | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Dubrivnyy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Eupen - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Cloes | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Borys Zgola | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | Tomas Lanik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Pieczonka | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
05.08.21 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |