WEDSTRIJD
22.03.23 | 1e ronde | Boris Butulija | Woobin Shin | 2-6, 6-4, 6-4 | M25 Lucknow | Hard |
STATISTIEKEN
Boris Butulija | Woobin Shin | |
1e Service % | 58/82 (71%) | 36/73 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/58 (76%) | 30/36 (83%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 22/37 (59%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/73 (29%) | 28/82 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/155 (48%) | 80/155 (52%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40 | ||
Boris Butulija | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Boris Butulija | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Boris Butulija | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Woobin Shin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Boris Butulija | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Boris Butulija | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Boris Butulija | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Woobin Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Boris Butulija | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Boris Butulija | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Boris Butulija | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Boris Butulija | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Boris Butulija | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Boris Butulija | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Woobin Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Boris Butulija | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Woobin Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Boris Butulija | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
20.01.04, 20 Jaar
15214 $
20.01.04, 20 Jaar
15214 $
Boris Butulija vs. Woobin Shin - onderlinge wedstrijden
22.03.23 | 1e ronde | Boris Butulija | Woobin Shin | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Lucknow | Hard |
Boris Butulija form & Woobin Shin form
Boris Butulija - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Woobin Shin - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ajay Kundu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aditya Vishal Balsekar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-75, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-76, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yash Chaurasia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Taketo Takamisawa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chen-Yu Lu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-76, - Woobin Shin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nick Chappell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Shivank Bhatnagar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Hiroki Sakagawa | 0-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iori Yoshida | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Ko Suzuki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Antoine Berger | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Jimmy Yang | 5-7, 6-4, 5-4, - Woobin Shin - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Changli Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |