WEDSTRIJD
11.02.20 | 1e ronde | Boris Pokotilov | Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Boris Pokotilov | Dostanbek Tashbulatov | |
1e Service % | 36/59 (61%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/36 (75%) | 18/24 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/50 (40%) | 19/59 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/109 (55%) | 49/109 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 7 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Boris Pokotilov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Boris Pokotilov | 2-3 | |
0-0, 15-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0 | ||
Boris Pokotilov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Boris Pokotilov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Boris Pokotilov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Boris Pokotilov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Boris Pokotilov | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Boris Pokotilov | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Dostanbek Tashbulatov | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Boris Pokotilov vs. Dostanbek Tashbulatov - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 1e ronde | Boris Pokotilov | Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Boris Pokotilov form & Dostanbek Tashbulatov form
Boris Pokotilov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ofek Shimanov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Zheng | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Paul Woerner | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Karim El Feky | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Lim | 6-2, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
14.10.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Essa Qabazard | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Herzlia - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-72, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Aaron Cohen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-64, 0-6, 10-4 | wedstrijd detail |
Dostanbek Tashbulatov - laatste wedstrijden
M25 Cairo - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Konstantin Kravchuk | 7-611, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 7-66, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Petros Chrysochos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-74, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 New - Hard | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bengaluru - Hard | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Andrey Kuznetsov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |