WEDSTRIJD
18.01.22 | 1e ronde | Botic Van De Zandschulp | Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-3, 6-2 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Botic Van De Zandschulp | Jan-Lennard Struff | |
1e Service % | 57/81 (70%) | 59/91 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 48/57 (84%) | 38/59 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 13/32 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/91 (44%) | 21/81 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/172 (58%) | 72/172 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 8 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Botic Van De Zandschulp | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Botic Van De Zandschulp | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Botic Van De Zandschulp | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Botic Van De Zandschulp | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Botic Van De Zandschulp | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Botic Van De Zandschulp | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Botic Van De Zandschulp | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Botic Van De Zandschulp | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Botic Van De Zandschulp | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Botic Van De Zandschulp | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Jan-Lennard Struff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Botic Van De Zandschulp | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Botic Van De Zandschulp vs. Jan-Lennard Struff - onderlinge wedstrijden
18.01.22 | 1e ronde | Botic Van De Zandschulp | Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Botic Van De Zandschulp form & Jan-Lennard Struff form
Botic Van De Zandschulp - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Gael Monfils | 1-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Jannik Sinner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Leandro Riedi | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Jannik Sinner | 4-6, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 7-65, 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 6-76, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Andrey Rublev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Tommy Paul | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Kwalif. | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Cachin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Rinderknech | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Brunold | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-2, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Jan-Lennard Struff - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 3e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde | vs. Casper Ruud | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
24.09.23 Kwartfinale | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.23 2e ronde | vs. Cristian Garin | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
18.06.23 Finale | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-71, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |