WEDSTRIJD
27.08.20 | 1e ronde | Brandon Walkin | Moerani Bouzige | 6-0, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Brandon Walkin | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
0-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Brandon Walkin | 0-3 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
1-3 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Brandon Walkin | 1-4 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
1-5 | Moerani Bouzige | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Brandon Walkin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Brandon Walkin | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Brandon Walkin | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Brandon Walkin | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Moerani Bouzige | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Brandon Walkin | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Moerani Bouzige | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Brandon Walkin vs. Moerani Bouzige - onderlinge wedstrijden
27.08.20 | 1e ronde | Brandon Walkin | Moerani Bouzige | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
19.08.20 | 1e ronde | Moerani Bouzige | Brandon Walkin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Brandon Walkin form & Moerani Bouzige form
Brandon Walkin - laatste wedstrijden
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Shintaro Imai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 1-6, - Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 1-6, 7-65, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Issei Okamura | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Luke Saville | 2-3, - Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Charlie Camus | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Edward Winter | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kalin Ivanovski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Tyler Zink | 4-6, - Brandon Walkin - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Filip Kosinski | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Bozo Barun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Gal Emersic Potocnik | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Yanki Erel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Makoto Ochi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Moerani Bouzige - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Koray Kirci | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Joshua Charlton | 5-7, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 5-7, 7-64, 7-60 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Jack Loutit | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Carl Emil Overbeck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 2e ronde | vs. Reece Falck | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Andre Szilvassy | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-73, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Nikita Volonski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Goncalo Oliveira | 7-64, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-2, 3-1, Yunseok Jang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Jones | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 5-7, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |