WEDSTRIJD
14.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Bruno Pujol Navarro | Cosmin Ontica | 6-4, 7-5 | M15 Curtea | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
22.03.95, 29 Jaar
22.03.95, 29 Jaar
Bruno Pujol Navarro vs. Cosmin Ontica - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Bruno Pujol Navarro | Cosmin Ontica | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay |
Bruno Pujol Navarro form & Cosmin Ontica form
Bruno Pujol Navarro - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Jack Loge | 7-5, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Tomas Garcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 2-5, - Bruno Pujol Navarro - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Ruscica | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | David Naharro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Daniel Cox | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Jorge Plans | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Luis Llorens Saracho | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Juan Mano | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |
Cosmin Ontica - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.22 Kwalif. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - scratch | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Plovdiv - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |