WEDSTRIJD
14.03.23 | Kwalif. | Bruno Pujol Navarro | Luca Matteo Sobbe | 6-0, 6-2 | M25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Bruno Pujol Navarro | Luca Matteo Sobbe | |
1e Service % | 36/54 (67%) | 31/43 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/36 (61%) | 11/31 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 5/12 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/11 (9%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/43 (63%) | 22/54 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bruno Pujol Navarro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bruno Pujol Navarro | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bruno Pujol Navarro | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Bruno Pujol Navarro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bruno Pujol Navarro | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bruno Pujol Navarro | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bruno Pujol Navarro | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
28.10.01, 22 Jaar
28.10.01, 22 Jaar
Bruno Pujol Navarro vs. Luca Matteo Sobbe - onderlinge wedstrijden
14.03.23 | Kwalif. | Bruno Pujol Navarro | Luca Matteo Sobbe | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Palmanova | Clay |
Bruno Pujol Navarro form & Luca Matteo Sobbe form
Bruno Pujol Navarro - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Jack Loge | 7-5, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Tomas Garcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 2-5, - Bruno Pujol Navarro - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Ruscica | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | David Naharro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Daniel Cox | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Jorge Plans | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Luis Llorens Saracho | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Juan Mano | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |
Luca Matteo Sobbe - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Vuglar | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anes Latifovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Lemire | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natsuki Yamamoto | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maties Torres Ramis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Frederic Schlossmann | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Iemmi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Lavizzari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Khlyvniuk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ruben Hartig | 4-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 6-2, 13-15 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paulo Knippling | 6-0, 7-69 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Sumann | 6-3, 6-73, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Facundo Yunis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Hesselmann | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |