WEDSTRIJD
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Bruno Pujol Navarro | Luka Miklavcic | 6-2, 6-0 | M15 Benicarlo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
29.09.99, 24 Jaar
29.09.99, 24 Jaar
Bruno Pujol Navarro vs. Luka Miklavcic - onderlinge wedstrijden
07.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Bruno Pujol Navarro | Luka Miklavcic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Benicarlo | Clay |
Bruno Pujol Navarro form & Luka Miklavcic form
Bruno Pujol Navarro - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Jack Loge | 7-5, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Tomas Garcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 2-5, - Bruno Pujol Navarro - scratch | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Ruscica | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | David Naharro - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Daniel Cox | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Jorge Plans | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Luis Llorens Saracho | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Juan Mano | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |
Luka Miklavcic - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Taylor | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuel Ivkic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Plunger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Jerko Brkic | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Kirbis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Jakub Ostajewski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Lantsov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Giacomini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Morris Kipcak | 6-0, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Ruehl | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Filep | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Alexandar Balj | 1-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail |