WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Bryan Aguiar Kuntz | Laelson Rodrigues | 6-3, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Brazil
22.07.02, 21 Jaar
22.07.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
02.08.99, 24 Jaar
02.08.99, 24 Jaar
Bryan Aguiar Kuntz vs. Laelson Rodrigues - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Bryan Aguiar Kuntz | Laelson Rodrigues | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Bryan Aguiar Kuntz form & Laelson Rodrigues form
Bryan Aguiar Kuntz - laatste wedstrijden
M15 Quito - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-62, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Santamaria | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Santamaria | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Juan Sebastian Osorio | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Achondo | 7-65, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Arturo Espanol Moreno | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Obeid | 6-2, 6-70, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Simeunovic | 1-6, 0-2, - Bryan Aguiar Kuntz - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Beaufort | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
08.02.22 Kwalif. | vs. Leyton Rivera | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Campos - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aparecida - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Figlia | 0-6, 1-4, - Bryan Aguiar Kuntz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.21 Kwalif. | vs. Luis Rodrigues Batista | 7-64, 6-75, 10-3 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Tedesco | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 7-64, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Marzialetti | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Laelson Rodrigues - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Victor Alvares De Castro Rocha | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mahir Dalwani | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Werren | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yitao Cao | 7-5, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Kukasian | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Mehdi Sadaoui | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stijn Slump | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Qi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahuel Fernandez | 7-63, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Vitor Leal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Bruno Fernandez | 1-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramiro Gilles | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Arequipa - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Josue Guzman | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |