WEDSTRIJD
01.12.22 | 2e ronde | Bu Yunchaokete | Brian Bozemoj | 6-1, 6-4 | M25 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Bu Yunchaokete | Brian Bozemoj | |
1e Service % | 33/59 (56%) | 30/54 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/33 (82%) | 20/30 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/26 (42%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/54 (46%) | 21/59 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/113 (56%) | 50/113 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bu Yunchaokete | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Brian Bozemoj | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bu Yunchaokete | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Brian Bozemoj | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bu Yunchaokete | 3-1 | |
0-0, 30-15, 40-A[BP] | ||
Bu Yunchaokete | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Bu Yunchaokete | 1-1 | |
0-0, A-40 | ||
Bu Yunchaokete | 2-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Brian Bozemoj | |
0-0 | ||
2-3 | Brian Bozemoj | |
0-0, 0-40, 40-30[BP] | ||
3-3 | Brian Bozemoj | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bu Yunchaokete | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
30.11.03, 20 Jaar
30.11.03, 20 Jaar
Bu Yunchaokete vs. Brian Bozemoj - onderlinge wedstrijden
01.12.22 | 2e ronde | Bu Yunchaokete | Brian Bozemoj | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard |
Bu Yunchaokete form & Brian Bozemoj form
Bu Yunchaokete - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Matteo Gigante | 6-1, 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. James Duckworth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Yan Bai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. James McCabe | 3-6, 6-3, 2-0, James McCabe - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-76, 6-2, 2-1, Miomir Kecmanovic - scratch | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
15.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 Kwartfinale | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Luke Saville | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 7-67, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Brian Bozemoj - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Fabrizio Karol Pio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-3, Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Matteo Rocci | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Philip Hjorth | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jurriaan Bol | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Photos Photiades (2003) | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Mokrov | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haithem Rabbouche | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dorian Tremblay | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |