WEDSTRIJD
06.04.21 | Kwalif. | Bulat Galiev | Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | M15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Bulat Galiev | Ivan Zaytsev | |
1e Service % | 51/82 (62%) | 55/107 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/51 (59%) | 36/55 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/31 (45%) | 15/52 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/15 (33%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 56/107 (52%) | 38/82 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/189 (53%) | 89/189 (47%) |
Dubbele fouten | 9 | 13 |
Aces | 1 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Bulat Galiev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bulat Galiev | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bulat Galiev | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bulat Galiev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bulat Galiev | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bulat Galiev | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bulat Galiev | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Bulat Galiev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Bulat Galiev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bulat Galiev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bulat Galiev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bulat Galiev | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Bulat Galiev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Russia
16.10.97, 26 Jaar
16.10.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
22.08.00, 23 Jaar
22.08.00, 23 Jaar
Bulat Galiev vs. Ivan Zaytsev - onderlinge wedstrijden
06.04.21 | Kwalif. | Bulat Galiev | Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
Bulat Galiev form & Ivan Zaytsev form
Bulat Galiev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |
Ivan Zaytsev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - niet aangetreden | wedstrijd detail |