WEDSTRIJD
24.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Bulat Galiev | Roman Blokhin | 6-2, 6-4 | Russia F1 | I. hard |
STATISTIEKEN
Russia
16.10.97, 26 Jaar
16.10.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.03.99, 25 Jaar
16.03.99, 25 Jaar
Bulat Galiev vs. Roman Blokhin - onderlinge wedstrijden
24.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Bulat Galiev | Roman Blokhin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Russia F1 | I. hard |
Bulat Galiev form & Roman Blokhin form
Bulat Galiev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.21 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |
Roman Blokhin - laatste wedstrijden
M15 Doha - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
18.12.19 Kwalif. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
12.11.19 2e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Pozoblanco - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Qujing - I. hard | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kunshan - Hard | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |