WEDSTRIJD
12.05.17 | Halve finale | Calvin Hemery | Fernando Romboli | 5-7, 6-3, 6-4 | Nigeria F2 | Hard |
STATISTIEKEN
Calvin Hemery | Fernando Romboli | |
1e Service % | 56/83 (67%) | 50/97 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/56 (82%) | 41/50 (82%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 20/47 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/97 (37%) | 22/83 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/180 (54%) | 83/180 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 7 | 8 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Calvin Hemery vs. Fernando Romboli - onderlinge wedstrijden
12.05.17 | Halve finale | Calvin Hemery | Fernando Romboli | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Nigeria F2 | Hard |
13.12.16 | 1e ronde | Calvin Hemery | Fernando Romboli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Dominican Republic | Hard |
Calvin Hemery form & Fernando Romboli form
Calvin Hemery - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Fernando Romboli - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | - Fernando Romboli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-3, - Fernando Romboli - scratch | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mateus Alves | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mateus Alves | 7-67, 6-73, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-2, - Fernando Romboli - scratch | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 0-1, - Fernando Romboli - scratch | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rio De - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jean Thirouin | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
22.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Tommaso Barelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Zabala Vargas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Yamacita | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Lenz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Poprad Tatry - Clay | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Endara | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Panama City - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fabricio Neis | Fabricio Neis - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Le Gosier - Hard | ||||
26.03.18 Kwalif. | vs. Tom Jomby | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nel Moinet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |