INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Calvin Hemery vs. Louis Tessa - onderlinge wedstrijden
24.07.20 | 1e ronde | Calvin Hemery | Louis Tessa | 1-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Calvin Hemery form & Louis Tessa form
Calvin Hemery - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Louis Tessa - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - scratch | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |