WEDSTRIJD
28.09.22 | 2e ronde | Camilo Ugo Carabelli | Juan Bautista Otegui | 6-2, 0-6, 6-4 | Buenos Aires | Clay |
STATISTIEKEN
Camilo Ugo Carabelli | Juan Bautista Otegui | |
1e Service % | 43/74 (58%) | 59/85 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/43 (56%) | 34/59 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/31 (61%) | 15/26 (58%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/85 (42%) | 31/74 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/159 (50%) | 80/159 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-6 |
3 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Camilo Ugo Carabelli vs. Juan Bautista Otegui - onderlinge wedstrijden
28.09.22 | 2e ronde | Camilo Ugo Carabelli | Juan Bautista Otegui | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
22.05.18 | 1e ronde | Camilo Ugo Carabelli | Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Argentina F2 | Clay |
01.06.16 | 1e ronde | Camilo Ugo Carabelli | Juan Bautista Otegui | 5-7, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Argentina F9 | Clay |
Camilo Ugo Carabelli form & Juan Bautista Otegui form
Camilo Ugo Carabelli - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Juan Bautista Otegui - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |