WEDSTRIJD
07.08.19 | 1e ronde | Camilo Ugo Carabelli | Petr Michnev | 6-2, 6-3 | M25 Vogau | Clay |
STATISTIEKEN
Camilo Ugo Carabelli | Petr Michnev | |
1e Service % | 37/51 (73%) | 45/59 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/37 (73%) | 27/45 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/14 (86%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/59 (46%) | 12/51 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-2 | Petr Michnev | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilo Ugo Carabelli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Petr Michnev | |
0-0 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Petr Michnev | |
0-0, 15-0 | ||
Camilo Ugo Carabelli | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Petr Michnev | |
Camilo Ugo Carabelli | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Camilo Ugo Carabelli vs. Petr Michnev - onderlinge wedstrijden
07.08.19 | 1e ronde | Camilo Ugo Carabelli | Petr Michnev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Camilo Ugo Carabelli form & Petr Michnev form
Camilo Ugo Carabelli - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Brandon Nakashima | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Britto | 6-2, Luis Britto - scratch | wedstrijd detail | |
Sao Leopoldo - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Petr Michnev - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |