WEDSTRIJD
23.07.19 | 1e ronde | Cannon Kingsley | William Bushamuka | 6-3, 6-4 | M25 Champaign | Hard |
STATISTIEKEN
Cannon Kingsley | William Bushamuka | |
1e Service % | 36/54 (67%) | 28/47 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/36 (86%) | 17/28 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/47 (45%) | 14/54 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 8 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Cannon Kingsley | 0-0 | |
1-0 | William Bushamuka | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Cannon Kingsley | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Cannon Kingsley | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | William Bushamuka | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Cannon Kingsley | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | William Bushamuka | |
Cannon Kingsley | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | William Bushamuka | |
Cannon Kingsley | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
1-1 | William Bushamuka | |
0-0 | ||
Cannon Kingsley | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0 | ||
Cannon Kingsley | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
3-3 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0 | ||
Cannon Kingsley | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | William Bushamuka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Cannon Kingsley | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Congo
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
24.01.96, 28 Jaar
21338 $
Cannon Kingsley vs. William Bushamuka - onderlinge wedstrijden
23.07.19 | 1e ronde | Cannon Kingsley | William Bushamuka | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Champaign | Hard |
Cannon Kingsley form & William Bushamuka form
Cannon Kingsley - laatste wedstrijden
M25 Ithaca - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Karue Sell | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nathan Mao | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Martyn Pawelski | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Henry Searle | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-77, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 5-7, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Lawson | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Learner Tien | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Trevor Svajda | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Christian Harrison | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Catry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
William Bushamuka - laatste wedstrijden
M15 Lima - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-62, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Eric Hadigian | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 7-69, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Alex Knaff | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Vero - Clay | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Keegan Smith | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Henry Patten | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
04.07.20 1e ronde | vs. Vasil Kirkov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Andres Andrade | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Murillo | 6-3, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Eero Vasa | 7-67, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Benjamin Palm | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Norman - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Mandlik | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Tybar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Champaign - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Adam El Mihdawy | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Jordi Arconada | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |