WEDSTRIJD
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Carl Soderlund | Lukas Pokorny | 7-5, 6-4 | M25 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carl Soderlund vs. Lukas Pokorny - onderlinge wedstrijden
28.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Carl Soderlund | Lukas Pokorny | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Wroclaw | Clay |
Carl Soderlund form & Lukas Pokorny form
Carl Soderlund - laatste wedstrijden
Bastad - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Blaz Rola | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Toby Alex Kodat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Taro Daniel | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Nick Chappell | 4-6, 3-4, - Carl Soderlund - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Grey Hamilton | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
18.08.19 Finale | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.19 Halve finale | vs. Clement Geens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.19 Kwartfinale | vs. Zizou Bergs | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Arnaud Bovy | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Sam Taylor | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Gustav Hansson | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
14.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.19 Kwalif. | vs. Mateusz Terczynski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
USA F20 - Hard | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Jenson Brooksby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jake Van Emburgh | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Kozlov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
USA F19b - Hard | ||||
18.07.18 1e ronde | vs. Sebastien Boltz | 6-74, 6-78 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Alexandre Rotsaert | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tyler Cleveland | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Holt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Lukas Pokorny - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 6-73, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 1-6, 7-63, 4-1, Noah Rubin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. David Poljak | 7-64, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Laslo Djere | 4-3, Laslo Djere - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Antoine Walch | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Jonathan Mridha | 6-6, Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Leo Borg | 6-73, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Seydina Andre | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nikita Ianin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.08.23 Finale | vs. Garrett Johns | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Enzo Wallart | Enzo Wallart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |