WEDSTRIJD
19.03.21 | 2e ronde | Carlos Gimeno Valero | Leopold Zima | 6-0, 6-1 | M25 La | Clay |
STATISTIEKEN
Carlos Gimeno Valero | Leopold Zima | |
1e Service % | 26/36 (72%) | 20/33 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/26 (81%) | 6/20 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/10 (80%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/33 (67%) | 7/36 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/69 (74%) | 18/69 (26%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carlos Gimeno Valero | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Carlos Gimeno Valero | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Gimeno Valero | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlos Gimeno Valero vs. Leopold Zima - onderlinge wedstrijden
19.03.21 | 2e ronde | Carlos Gimeno Valero | Leopold Zima | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M25 La | Clay |
Carlos Gimeno Valero form & Leopold Zima form
Carlos Gimeno Valero - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | - | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 2-0, Cezar Cretu - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Maxime Chazal | 7-61, Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Carlos Gimeno Valero - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Niccolo Catini | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 6-0, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Peter Heller | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 2e ronde | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Paul Woerner | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Rafael Giotis | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 7-63, 7-610 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |