WEDSTRIJD
12.02.20 | 1e ronde | Carlos Gimeno Valero | Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 6-4, 6-4 | M15 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Carlos Gimeno Valero | Ricardo Ojeda Lara | |
1e Service % | 64/93 (69%) | 62/84 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/64 (58%) | 37/62 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 9/22 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/84 (45%) | 42/93 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/177 (50%) | 88/177 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carlos Gimeno Valero | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Gimeno Valero | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15 | ||
Carlos Gimeno Valero | 1-3 | |
0-0, 15-15 | ||
1-4 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0 | ||
Carlos Gimeno Valero | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Carlos Gimeno Valero | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Carlos Gimeno Valero | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
Carlos Gimeno Valero | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gimeno Valero | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0 | ||
Carlos Gimeno Valero | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Carlos Gimeno Valero | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Gimeno Valero | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Carlos Gimeno Valero | 2-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
2-3 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0 | ||
Carlos Gimeno Valero | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Ricardo Ojeda Lara | |
0-0 | ||
Carlos Gimeno Valero | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlos Gimeno Valero vs. Ricardo Ojeda Lara - onderlinge wedstrijden
12.02.20 | 1e ronde | Carlos Gimeno Valero | Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Palmanova | Clay |
Carlos Gimeno Valero form & Ricardo Ojeda Lara form
Carlos Gimeno Valero - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | - | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 2-0, Cezar Cretu - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Maxime Chazal | 7-61, Maxime Chazal - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Carlos Gimeno Valero - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Niccolo Catini | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 6-0, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Peter Heller | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 2e ronde | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Paul Woerner | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Rafael Giotis | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 7-63, 7-610 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Ricardo Ojeda Lara - laatste wedstrijden
M15 Sintra - Hard | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
01.03.20 Halve finale | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Finale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
22.02.20 Halve finale | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.20 Kwartfinale | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.20 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
01.12.19 Halve finale | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.19 Kwartfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.19 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
10.11.19 Finale | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.19 Halve finale | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.19 Kwartfinale | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |