WEDSTRIJD
21.09.20 | 1e ronde | Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | Sibiu Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | |
1e Service % | 34/45 (76%) | 37/58 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 24/37 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 4/21 (19%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/58 (52%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlos Gomez-Herrera vs. Vit Kopriva - onderlinge wedstrijden
21.09.20 | 1e ronde | Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Sibiu Challenger | Clay |
11.11.17 | Halve finale | Carlos Gomez-Herrera | Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Greece F8 | Hard |
Carlos Gomez-Herrera form & Vit Kopriva form
Carlos Gomez-Herrera - laatste wedstrijden
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Corrientes Challenger - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.06.22 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.03.22 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
17.01.22 1e ronde | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.21 Kwalif. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago 3 - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago 2 - Clay | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quito Challenger - Clay | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.21 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.21 1e ronde | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Vit Kopriva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Halve finale | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |