WEDSTRIJD
12.10.21 | 1e ronde | Carlos Lopez Montagud | Alejandro Moro Canas | 3-6, 7-5, 6-0 | M15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Carlos Lopez Montagud | Alejandro Moro Canas | |
1e Service % | 59/84 (70%) | 65/92 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/59 (71%) | 42/65 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 8/27 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/92 (46%) | 30/84 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/176 (55%) | 80/176 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Lopez Montagud | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Carlos Lopez Montagud | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carlos Lopez Montagud | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carlos Lopez Montagud | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Lopez Montagud | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Carlos Lopez Montagud | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Lopez Montagud | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Alejandro Moro Canas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlos Lopez Montagud vs. Alejandro Moro Canas - onderlinge wedstrijden
20.11.23 | Kwalif. | Carlos Lopez Montagud | Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Valencia Challenger | Clay |
12.10.21 | 1e ronde | Carlos Lopez Montagud | Alejandro Moro Canas | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay |
Carlos Lopez Montagud form & Alejandro Moro Canas form
Carlos Lopez Montagud - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
17.02.24 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Alejandro Moro Canas - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |