WEDSTRIJD
09.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Carlos Lopez Montagud | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 6-1 | M15 Valldoreix | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
21.06.00, 23 Jaar
21.06.00, 23 Jaar
Carlos Lopez Montagud vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros - onderlinge wedstrijden
09.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Carlos Lopez Montagud | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Valldoreix | Clay |
Carlos Lopez Montagud form & Jose Joaquin Miranda Cisneros form
Carlos Lopez Montagud - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
17.02.24 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Jose Joaquin Miranda Cisneros - laatste wedstrijden
M25 Denia - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 0-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - scratch | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Perello Cabezas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Joaquin Ramos Membrives | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
29.06.21 Kwalif. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose-Manuel Goicoetxea-Fuster | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Graca | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 6-0, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Heber Adonis | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 1-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Villena - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Patael | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Sousa Severin | 2-6, 3-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Morgan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Guye | 6-1, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 1-0, Francisco Cabral - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Milan Welte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Zocastello | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Dennis Uspensky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Tuur Heuvinck | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail |