WEDSTRIJD
23.09.21 | 2e ronde | Carlos Taberner | Egor Gerasimov | 5-7, 7-65, 7-5 | Nur-Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Carlos Taberner | Egor Gerasimov | |
1e Service % | 69/123 (56%) | 79/123 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/69 (65%) | 56/79 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/54 (50%) | 19/44 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/123 (39%) | 51/123 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 120/246 (49%) | 126/246 (51%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 2 | 14 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carlos Taberner | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-6 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carlos Taberner | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Egor Gerasimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Taberner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Egor Gerasimov | |
0-0 | ||
Carlos Taberner | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Egor Gerasimov | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 | Egor Gerasimov | |
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlos Taberner vs. Egor Gerasimov - onderlinge wedstrijden
23.09.21 | 2e ronde | Carlos Taberner | Egor Gerasimov | 5-7, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | Nur-Sultan | I. hard |
Carlos Taberner form & Egor Gerasimov form
Carlos Taberner - laatste wedstrijden
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |