WEDSTRIJD
18.06.21 | Kwartfinale | Carlos Taberner | Renzo Olivo | 6-3, 6-1 | Aix En | Clay |
STATISTIEKEN
Carlos Taberner | Renzo Olivo | |
1e Service % | 30/46 (65%) | 30/49 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/49 (49%) | 12/46 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carlos Taberner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Renzo Olivo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carlos Taberner | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Renzo Olivo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Carlos Taberner | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Renzo Olivo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Taberner | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Renzo Olivo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carlos Taberner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Renzo Olivo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carlos Taberner vs. Renzo Olivo - onderlinge wedstrijden
18.06.21 | Kwartfinale | Carlos Taberner | Renzo Olivo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Aix En | Clay |
Carlos Taberner form & Renzo Olivo form
Carlos Taberner - laatste wedstrijden
Bucharest - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 3-0, Damir Dzumhur - scratch | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 4-1, Nikolas Sanchez-Izquierdo - scratch | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haruto Ishikawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |