WEDSTRIJD
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Caspar Schuetze | Julian Gimenez | 6-0, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
28.07.93, 30 Jaar
28.07.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
23.02.01, 23 Jaar
23.02.01, 23 Jaar
Caspar Schuetze vs. Julian Gimenez - onderlinge wedstrijden
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Caspar Schuetze | Julian Gimenez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Caspar Schuetze form & Julian Gimenez form
Caspar Schuetze - laatste wedstrijden
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jensen | Luke Jensen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Weishan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Julia Calac | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
04.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shiyou Liu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-5, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zelimir Rudan | 6-72, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Neylon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dwaine Duncan | 6-79, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 7-63, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail |
Julian Gimenez - laatste wedstrijden
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cash Hanzlik | Cash Hanzlik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
14.04.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Clay | ||||
06.04.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.04.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Gaia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
27.02.23 Kwalif. | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Lujan - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Felipe Salinas | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Mastri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Felipe Mealla Mendez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Matias Zukas | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 7-61, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |