WEDSTRIJD
29.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Caspar Schuetze | Semen Voronin | 6-74, 6-1, 10-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
28.07.93, 30 Jaar
28.07.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
30.09.03, 20 Jaar
30.09.03, 20 Jaar
Caspar Schuetze vs. Semen Voronin - onderlinge wedstrijden
29.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Caspar Schuetze | Semen Voronin | 6-74, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Caspar Schuetze form & Semen Voronin form
Caspar Schuetze - laatste wedstrijden
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jensen | Luke Jensen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Weishan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Julia Calac | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
04.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shiyou Liu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-5, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zelimir Rudan | 6-72, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Neylon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dwaine Duncan | 6-79, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 7-63, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Semen Voronin - laatste wedstrijden
M25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Goncharov | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Niksa Arsic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Jovic | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mal Agushi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Majcher | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Walewski | 6-3, 1-2, Roman Walewski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Gabriel Bara | 3-6, 7-63, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Venedikt Tsirikidze | 3-6, 7-60, 3-10 | wedstrijd detail | |
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Carbone | 3-0, Lorenzo Carbone - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Nuyts | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Alexander Chepik | 7-61, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail |