WEDSTRIJD
11.06.20 | 1e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Nino Ehrenschneider | 7-63, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 1-4 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-4 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
3-5 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
(0) | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-3 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | (1) | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-3 | ||
(2) | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-3 | ||
(3) | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-3 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | (4) | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-3 | ||
(5) | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Nino Ehrenschneider | |
Cedrik-Marcel Stebe | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-0 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 4-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Nino Ehrenschneider | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cedrik-Marcel Stebe vs. Nino Ehrenschneider - onderlinge wedstrijden
11.06.20 | 1e ronde | Cedrik-Marcel Stebe | Nino Ehrenschneider | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Cedrik-Marcel Stebe form & Nino Ehrenschneider form
Cedrik-Marcel Stebe - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
12.10.22 2e ronde | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
04.09.22 Finale | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - scratch | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
17.08.22 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
13.07.22 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.22 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome 1 - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |
Nino Ehrenschneider - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.08.22 Halve finale | vs. Filip Bergevi | 7-62, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.22 Kwalif. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Bergdahl | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Gustaf Strom | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Noah Thurner | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Andersson (1999) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Alexander Brown | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Carson Gates | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Ryan Shane | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. William Grant | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
24.07.20 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 2-1, Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Osman Torski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Oscar Otte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |