WEDSTRIJD
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Cezar Cretu | Facundo Yunis | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.07.02, 21 Jaar
21.07.02, 21 Jaar
Cezar Cretu vs. Facundo Yunis - onderlinge wedstrijden
16.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Cezar Cretu | Facundo Yunis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Cezar Cretu form & Facundo Yunis form
Cezar Cretu - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kolos Kincses | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 0-2, - Cezar Cretu - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Max Houkes | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Yaraslav Shyla | Yaraslav Shyla - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-1, Carlos Gimeno Valero - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Facundo Yunis - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ozan Baris | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jeremy Zhang | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Oliver Okonkwo | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Filip Apltauer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Einig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Andre Dutine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Stepan Baum | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Philip Florig | 7-67, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Robin Wolf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Piet Steveker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Terk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Aurel Ciocanu | 7-67, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
04.11.22 Kwartfinale | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |