INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cezar Cretu vs. Sho Shimabukuro - onderlinge wedstrijden
13.11.20 | 2e ronde | Cezar Cretu | Sho Shimabukuro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Cezar Cretu form & Sho Shimabukuro form
Cezar Cretu - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kolos Kincses | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 0-2, - Cezar Cretu - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Max Houkes | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Yaraslav Shyla | Yaraslav Shyla - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-1, Carlos Gimeno Valero - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Sho Shimabukuro - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |