WEDSTRIJD
03.03.20 | Kwalif. | Cezar Cretu | Syed Mohd Agil Syed Naguib | 6-2, 2-6, 10-6 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Malaysia
01.02.94, 30 Jaar
14350 $
01.02.94, 30 Jaar
14350 $
Cezar Cretu vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib - onderlinge wedstrijden
03.03.20 | Kwalif. | Cezar Cretu | Syed Mohd Agil Syed Naguib | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Cezar Cretu form & Syed Mohd Agil Syed Naguib form
Cezar Cretu - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kolos Kincses | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 0-2, - Cezar Cretu - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Max Houkes | 6-2, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Yaraslav Shyla | Yaraslav Shyla - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-1, Carlos Gimeno Valero - scratch | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Lucas Bouquet | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Syed Mohd Agil Syed Naguib - laatste wedstrijden
M15 Kuala - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Izmal Mohammed Farroukh | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Seremban - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Harper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-76, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Coccioli | 6-0, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Salomone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Elkarmoty | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
27.04.21 Kwalif. | vs. Rimpei Kawakami | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Luca Tanner | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Didier Chin | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Filip Duda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tay - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Tonkla Mulada | 6-3, 6-6, Tonkla Mulada - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yuttana Charoenphon | 1-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Danielo Geronimo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tay - Hard | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tonkla Mulada | 6-4, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Minhnhat Nguyen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |