WEDSTRIJD
03.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Cheong-Eui Kim | Valentin Vanta | 5-7, 6-4, 10-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Cheong-Eui Kim vs. Valentin Vanta - onderlinge wedstrijden
14.02.22 | 2e ronde van de kwal. | Cheong-Eui Kim | Valentin Vanta | 5-7, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | M25 Antalya | Clay |
03.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Cheong-Eui Kim | Valentin Vanta | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Cheong-Eui Kim form & Valentin Vanta form
Cheong-Eui Kim - laatste wedstrijden
Busan Challenger - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Steve Johnson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Galloway | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
04.09.22 Finale | vs. Uisung Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. Duckhee Lee | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Yuta Kawahashi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Hyeondeok Yoon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.22 Halve finale | vs. Jae Hwan Kim | 6-74, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Adil Kalyanpur | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Woobin Shin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Thomas Pavlekovich Smith | 4-6, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
11.06.22 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Mao Takada | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Taki Adachi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
04.06.22 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.06.22 Kwartfinale | vs. Kaito Uesugi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.22 2e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emilien Voisin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Maxime Chazal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 5-7, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail |
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |