WEDSTRIJD
03.09.19 | 1e ronde | Christian Lindell | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-4 | M25 Trieste | Clay |
STATISTIEKEN
Christian Lindell | Jacopo Berrettini | |
1e Service % | 44/71 (62%) | 40/76 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 17/40 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 18/36 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/76 (54%) | 31/71 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 8 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Christian Lindell | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Christian Lindell | 3-1 | |
4-1 | Jacopo Berrettini | |
Christian Lindell | 5-1 | |
5-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Christian Lindell | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Christian Lindell | 1-1 | |
0-0 | ||
Christian Lindell | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
Christian Lindell | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
5-4 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Christian Lindell vs. Jacopo Berrettini - onderlinge wedstrijden
03.09.19 | 1e ronde | Christian Lindell | Jacopo Berrettini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Trieste | Clay |
Christian Lindell form & Jacopo Berrettini form
Christian Lindell - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.03.21 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
21.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
28.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
26.11.20 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.20 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
18.11.20 2e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
09.10.20 Kwartfinale | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.20 2e ronde | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.10.20 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
19.09.20 Halve finale | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.20 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.20 2e ronde | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.20 1e ronde | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
17.02.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |
Jacopo Berrettini - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.03.23 Kwalif. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |