WEDSTRIJD
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Christian Sigsgaard | Matic Dimic | 6-3, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
12.10.01, 22 Jaar
12.10.01, 22 Jaar
Christian Sigsgaard vs. Matic Dimic - onderlinge wedstrijden
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Christian Sigsgaard | Matic Dimic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Christian Sigsgaard form & Matic Dimic form
Christian Sigsgaard - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Siem Woldeab | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Derek Pham | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Koray Kirci | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Issa Alharrasi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Maxence Rivet | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Minasyan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.04.23 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Florian Broska | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Max Cunat | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Matic Dimic - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julian Desousa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ammar Elamin | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Luciano Barbarino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Lazic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Vuglar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Novak Novakovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 2-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Schifris | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Josip Simundza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |