WEDSTRIJD
22.03.23 | 1e ronde | Christian Sigsgaard | Max Cunat | 6-3, 7-63 | M25 Toulouse | I. hard |
STATISTIEKEN
Christian Sigsgaard | Max Cunat | |
1e Service % | 47/75 (63%) | 50/74 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/47 (70%) | 28/50 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/28 (61%) | 14/24 (58%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/74 (43%) | 25/75 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/149 (55%) | 67/149 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Max Cunat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Max Cunat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Max Cunat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Max Cunat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Christian Sigsgaard | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Max Cunat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Christian Sigsgaard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Max Cunat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Max Cunat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Christian Sigsgaard | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Max Cunat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Max Cunat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Max Cunat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Max Cunat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Christian Sigsgaard | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
04.07.01, 22 Jaar
04.07.01, 22 Jaar
Christian Sigsgaard vs. Max Cunat - onderlinge wedstrijden
22.03.23 | 1e ronde | Christian Sigsgaard | Max Cunat | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | M25 Toulouse | I. hard |
Christian Sigsgaard form & Max Cunat form
Christian Sigsgaard - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Siem Woldeab | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Derek Pham | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Koray Kirci | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Issa Alharrasi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Maxence Rivet | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Eero Vasa | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Minasyan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Florian Broska | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Max Cunat | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
17.02.23 Kwartfinale | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Max Cunat - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 4-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aditya Katticaren | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Poupinel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-78, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-0, 3-0, Andrea Militi Ribaldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Mehdi Sadaoui | 7-63, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleftherios Neos | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Vaksmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 1-3, - Max Cunat - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Colne | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |