WEDSTRIJD
10.01.20 | Kwartfinale | Clement Tabur | Aldin Setkic | 6-4, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Clement Tabur | Aldin Setkic | |
1e Service % | 29/49 (59%) | 37/54 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/54 (44%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/103 (55%) | 46/103 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Clement Tabur | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Clement Tabur | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Clement Tabur | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Aldin Setkic | |
Clement Tabur | 4-2 | |
4-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Clement Tabur | 4-4 | |
0-0, 30-0 | ||
5-4 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Clement Tabur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clement Tabur | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Aldin Setkic | |
0-0 | ||
Clement Tabur | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-3 | Aldin Setkic | |
0-0 | ||
Clement Tabur | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Tabur | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clement Tabur vs. Aldin Setkic - onderlinge wedstrijden
10.01.20 | Kwartfinale | Clement Tabur | Aldin Setkic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Clement Tabur form & Aldin Setkic form
Clement Tabur - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Aldin Setkic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | - Aldin Setkic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |