WEDSTRIJD
03.11.20 | Kwalif. | Clement Tabur | Neil Oberleitner | 6-3, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clement Tabur vs. Neil Oberleitner - onderlinge wedstrijden
03.11.20 | Kwalif. | Clement Tabur | Neil Oberleitner | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Clement Tabur form & Neil Oberleitner form
Clement Tabur - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Neil Oberleitner - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |