WEDSTRIJD
06.05.21 | 2e ronde | Colin Sinclair | Timofey Skatov | 3-6, 6-4, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Colin Sinclair | Timofey Skatov | |
1e Service % | 36/77 (47%) | 54/82 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 29/54 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/41 (51%) | 14/28 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/82 (48%) | 32/77 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/159 (53%) | 75/159 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Colin Sinclair | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Colin Sinclair | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Colin Sinclair | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Colin Sinclair | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Colin Sinclair | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Colin Sinclair | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Colin Sinclair | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Colin Sinclair | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Colin Sinclair | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Colin Sinclair | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Colin Sinclair | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Colin Sinclair | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Colin Sinclair | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Colin Sinclair vs. Timofey Skatov - onderlinge wedstrijden
06.05.21 | 2e ronde | Colin Sinclair | Timofey Skatov | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Colin Sinclair form & Timofey Skatov form
Colin Sinclair - laatste wedstrijden
Noumea Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jose Statham | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Luke Saville | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Casey Hoole | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Derek Pham | 5-1, Derek Pham - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Anton Shepp | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Timofey Skatov - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |