WEDSTRIJD
19.04.17 | 2e ronde | Connor Farren | Arthur Weber | 6-4, 2-6, 6-2 | France F8 | Hard |
STATISTIEKEN
Connor Farren | Arthur Weber | |
1e Service % | 51/83 (61%) | 47/79 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/51 (73%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 19/32 (59%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/79 (35%) | 28/83 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/162 (51%) | 79/162 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Connor Farren vs. Arthur Weber - onderlinge wedstrijden
19.04.17 | 2e ronde | Connor Farren | Arthur Weber | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | France F8 | Hard |
Connor Farren form & Arthur Weber form
Connor Farren - laatste wedstrijden
M15 San - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Keegan Smith | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Braden Shick | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Rudy Quan | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
23.03.23 Kwalif. | vs. Gianni Ross | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 1e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bryce Nakashima | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.03.23 Kwalif. | vs. Cameron Muller | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Satyajit Simhadri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Fernandez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Hudson Rivera | 7-67, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Perez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Malek Jaziri | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Maciej Rajski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Ryan Dickerson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Gabriel Evans | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Stefano Liokossis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
23.09.22 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 5-7, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail |
Arthur Weber - laatste wedstrijden
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |